SamuZai
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ГЕРБ ЩЕ “СПАСИ” БЪЛГАРИЯ!

Гербаджиите ще "спасят" България отново!

ГЕРБ ЩЕ “СПАСИ” БЪЛГАРИЯ!

Comments

Браво, бат Киро! Точно така е всичко, и според мен!!! Нищо, те са пътници. Ще си платят за всеки унищожен живот на всеки един от честните хора. Паразитите трябва да се махат овреме, иначе изяждат всичко живо, а при нас, българите, стана обратното: сега в народа съотношението е 95 към 5 в полза на паразитната маса. Не само в родината, навън бг масата е почти същия паразит, който предава своите, а се подмазва на чуждите. Който живее навън, нека честно да каже така ли е.

Kali

Кой и на кого да скочи? 70 000 полиция въоръжена по-добре от армия и мотивирана с насадено чувство за превъзходство над обикновените хора. Тия дето биха скочили две трети са гастербайтери в чужбина, на младите около 20-30 в главите са им коли, мотори, кой по-голям тарикат да се направи и не им пука какво се случва с държавата. Половината от скочилите ще ги смачкат от бой. Пък и ги няма вече ония комунисти дето в името на нещо да жертват живота си.

Юлиан

Как не ви писна, как един не скочи бе,издрах ти спокойствието.....ТО от лошо по -лошо става ...и на НИИИКОЙ не му пука....пишат си тука, философстват, вместо да сме навън със сопите! ЕГАСИ РОБИТЕ!

Mariana Voinova


More Creators