МИГРАНТИ НАПАДНАХА 14-ГОДИШНО МОМИЧЕ В ЦЕНТЪРА НА СОФИЯ!
Added 2024-03-10 12:00:12 +0000 UTCКоментар на случая с битите деца от мигранти в центъра на София...
Comments
И добре... Кво правим? Кво правим? Бат Киро и ти тука говориш (без значение вярно или не), но освен че говориш какво друго в действителност правиш? В това видео предаваш някаква информация. Да видимо ядосан, обезпокоен и т.н., но без реално да даваш някаква насока за нещо. Аз съм убеден, че много хора сме така (поне със сигурност хората които плащаме абонамент за твоя канал тука). Може да има някой друг трол примерно, но повечето сме тука защото очевидно те харесваме иначе няма да плащаме нали. Имаш аудитория, използвай това което си създал и стигни до хората по някакъв начин с някакъв вид решение, предложение, агитиране... Свържи се с другите където са с подобни на тебе "Youtube канали" и те имат последователи комуникарйте заедно. Обединете се и чрез това обединение стигнете до хората, вместо един друг да се хулите Online!!! Бележка: писането не мие най-силната част. Надявам се и да не съм казал нещо с което по някакъв начин да съм те убидил. Обаче нали разбираш, че това което казваш всеки между роднини и приятели си ги говори тея неща, обаче само до там.
Yordan
2024-04-02 20:10:00 +0000 UTCДайте да сформираме парагрупировки. Какъв контакт да си дадеме?
Христо Дойчинов
2024-03-13 21:27:33 +0000 UTCИванчо Костов и Петър Стоянов лупата, от тогава почна айде да ни е честит запада че нямало банани и стоки сега като че голяма работа, не съм го вярвал че ще дойдат такива времена !!
Станил
2024-03-13 20:07:50 +0000 UTC